Jäsenyys ja tietoa toiminnasta

22.1.2024

Liity jäseneksi ja tule mukaan!
Hyödyt yhdistyksemme tarjoamista palveluista, pääset mukaan tapahtumiimme ja saat Allergia, Iho & Astma -lehden vuosikerran. Jäsenyys maksaa vain 27 € ja on voimassa 12 kuukautta. Se kattaa koko perheen. Voit liittyä täällä.


Jäsenten oma Facebook-ryhmä::
Allergia- ja astmajäsenet Pirkanmaa

Kaikille avoimet Facebook-vertaisryhmämme:
Ruoka-allergia arjessa Pirkanmaa
Anafylaksia arjessa Pirkanmaa
Ruoka-allergialapsi ja ruoka-ainesiedätyshoito -vertaistukiryhmä


Tietoa toiminnastamme ja allergiasairauksista:
Yhdistyksen Facebook
Yhdistyksen Instagram
Yhdistyksen X (Twitter)
Erimenun Facebook
Erimenun Instagram
Erimenun X (Twitter)
Erimenun ja yhdistyksen YouTube


Lähetämme kerran kuukaudessa sähköpostilla uutiskirjeen tapahtumistamme. Jos haluat saada näitä kirjeitä, ilmoita meille sähköpostiosoitteesi. Kevään jäsentiedotteemme jaetaan jäsenten koteihin helmikuun alussa, ja syksyn tiedote syyskuun alussa. Tervetuloa mukaan!